Політика

Журналіст Цимбалюк: на наступних виборах ми вже і не згадаємо, що була така партія «Слуг народу»

0

Коронавірус, який розбушувався у світі, багато вже обнулив, не стала винятком і Україна. В Україні коронавірус обнулив провладна монобольшінство у Верховній Раді.

Тепер немає ніякої єдиної монолітної «Слуги народу», в якій є більше 226 голосів за будь президентський проект закону або рішення уряду. Якщо так піде і далі, то на найближчих виборах, включаючи місцеві, українці навіть і не згадають, що в Україні була така президентська партія, як «Слуга народу».

Таку думку у своєму відеоблозі висловив журналіст і блогер УНІАН у Москві Роман Цимбалюк.

Він відзначив, поки діє сьогоднішній склад Верховної Ради, то логічно, що у багатьох вже виникло питання: в якому форматі тепер буде провладна коаліція? По суті, сьогодні нардепи від «Слуги народу» не в змозі приймати важливі рішення без допомоги політичних опонентів або ж політичних союзників.

Цимбалюк наголосив, ось і доводиться «слугам народу» звертатися за допомогою до партії Медведчука «ОПЗЖ», коли йде мова про призначення Генпрокурора або ж до партії Порошенка «Європейська Солідарність» і партії Вакарчука «Голос», коли на вимогу МВФ потрібно приймати «Антиколомойский закон» і земельну реформу.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist