Політика

Журналіст Цимбалюк: на наступних виборах ми вже і не згадаємо, що була така партія «Слуг народу»

0

Коронавірус, який розбушувався у світі, багато вже обнулив, не стала винятком і Україна. В Україні коронавірус обнулив провладна монобольшінство у Верховній Раді.

Тепер немає ніякої єдиної монолітної «Слуги народу», в якій є більше 226 голосів за будь президентський проект закону або рішення уряду. Якщо так піде і далі, то на найближчих виборах, включаючи місцеві, українці навіть і не згадають, що в Україні була така президентська партія, як «Слуга народу».

Таку думку у своєму відеоблозі висловив журналіст і блогер УНІАН у Москві Роман Цимбалюк.

Він відзначив, поки діє сьогоднішній склад Верховної Ради, то логічно, що у багатьох вже виникло питання: в якому форматі тепер буде провладна коаліція? По суті, сьогодні нардепи від «Слуги народу» не в змозі приймати важливі рішення без допомоги політичних опонентів або ж політичних союзників.

Цимбалюк наголосив, ось і доводиться «слугам народу» звертатися за допомогою до партії Медведчука «ОПЗЖ», коли йде мова про призначення Генпрокурора або ж до партії Порошенка «Європейська Солідарність» і партії Вакарчука «Голос», коли на вимогу МВФ потрібно приймати «Антиколомойский закон» і земельну реформу.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16