Політика

Журналіст: ФБР вимагатиме від української влади екстрадиції Коломойського

0

Український блогер, журналіст, шеф-редактор телеканалу 24 Олена Трибушна пише у себе в Facebook, в п’ятницю на «Свободі слова» екс-міністр фінансів Олександр Данилюк поставив генпрокурору Венедиктової питання, про яке вже кілька тижнів до доходять чутки: чи правда, що Офіс генпрокурора зараз готує документи на екстрадицію Коломойського в США? Венедиктова в традиційній манері з’їхала, посилаючись на те, що вона не буде коментувати політичні питання, а буде керуватися тільки законом.

Трибушна зазначає, екстрадиції Коломойського вимагатиме ФБР, зупиняє їх тільки те, що в Україні Коломойського ні в чому до цих пір не звинувачують. Судячи з усього, історія з «петлею Ситника» в понеділок, коли літак з менеджером Коломойського розгорнули тільки завдяки дзвінку Ситника і не дали тому втекти – була частиною більшої історії з екстрадицією. І в історії з літаком треба подивитися під новим кутом. Венедиктова першої заявила, що був витік інформації, і менеджеру Коломойського, Яценко, донесли про підозру і він почав тікати.

Журналіст зазначає, є припущення, що було все зовсім навпаки. І саме спроба Венедиктов списати все на «витік інформації» та її обіцянки розібратися з джерелами витоку дають підстави вважати, що ніякого витоку не було. А було ось що. Яценко, ймовірно, знав, що підозра підпишуть. А Венедиктова, ймовірно, знала, що Яценко встигне вилетіти з України до того, як йому це підозра вручать. І буде так, що і Яценко на свободу, і Венедиктова «красавчик», так підписала типу підозра. І потім його роками будуть пробувати екстрадувати в Україну, так як роками намагаються екстрадувати Бахматюка. Але все пішло не за планом. Через один дзвінок директора НАБУ і оперативну реакцію всіх причетних служб. Операція «імітація затримання Яценко» перетворилася на операцію «справного затримання Яценко».

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16