Новини

Журналіст: Під час зустрічі тет-а-тет Зеленському Помпео виписав ще тих чортів

0

Держсекретар США Майк Помпео, який вчора з офіційним візитом відвідав Київ, відвідав військовий госпіталь, де лежать українські воїни, поранені на фронті.

Крок неймовірно символічний – Сполучені Штати показали, що вони з Україною і українських воїнів вони будуть підтримувати в подальшому. Про це у своєму блозі пише популярний український журналіст Дмитро Вовнянко.

Він зазначає, тим більше, є інформація, що під час зустрічі тет-а-тет президенту Зеленському Помпео видав порцію добірної критики. Деталь перша – президент Зеленський військовий госпiталю не відвідав жодного разу.

Деталь друга – держсекретаря США супроводжували тільки працівники посольства. Ніякого батальйону охорони. Нікого не попросили забратися. Не було ніякого оточення госпіталю і команди всім не виходити зі своїх палат, а медпрацівникам сидіти смирно.

За словами Вовнянко, держсекретар США вважає, що серед українських солдатів йому не загрожує нічого. Не треба порівнювати держсекретаря держави №1 з «найвпливовішим лідером сучасного світу», це безглуздо.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist