Суспільство

Журналіст: “Поїздки Зеленського по Україні нагадують совкове чиношанування і кварталівське дуркування”

0

Як передає Politeka.net, таку думку озвучив політолог і журналіст Юрій Романенко на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, колесячи по країні, Зеленський нічого не робить для покращення життя в ній.

“Ці поїздки Зеленського по регіонах перетворилися в мікс совкого чиношанування і кварталівського дуркованння. Кожен раз з’являється один і той же меседж – на Буковині ( Полтавщині, Івано-Франківщині, Чернігівщині) живуть прекрасні, працьовиті люди. Бізнес успішно розвивається. І, взагалі, Україна, ти найкраща. Один тільки питання – чому в такій прекрасній країні стільки страждання на тлі перефарбованих мостів?”, – написав він.

Користувачі мережі були солідарними з такою критикою у бік президента.

“Ну треба ж йому імітувати бодай якусь діяльність! Сам поламати систему він не може і не хоче – усунуть фізично. Боїться. Краще так, як є…”, “На обличчя остаточний крах цієї глибинної держави. Альтернативи немає. Тому попереду розчленування на осколки”, “Це совковий анекдот:Колектив у нас хороший, тільки от люди г**но (с) Так ось тут навпаки”, – писали користувачі мережі.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist