Політика

Журналіст порадив Зеленському вийти на вулицю і спитати 100 людей, що вони думають про Андрія Єрмака

0

Шанувальники Володимира Зеленського, як актора, і виборці Володимира Зеленського, як президента, не можуть зрозуміти, чому журналісти прив’язалися до глави держави в скандалі з «плівками Єрмака», адже навіть, якщо Єрмак і правда «барижіл» державними посадами, то він це робив за спиною у Зеленського. Про це у своєму відеоблозі розповів відомий журналіст Данило Мокрик.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Він зазначив, насправді така теорія не дуже ймовірна, тому як Андре Єрмак, як глава Офісу президента, підлеглий Володимира Зеленського. Саме президент Зеленський взяв Єрмака на роботу, призначив його на посаду № 1 у своєму Офісі і, отже, повністю несе відповідальність за таке призначення і за свого кадру, але, як бачимо президент не сильно поспішає відповідати за дії свого підлеглого. До сих пір президент ніяк публічно не прокоментував скандал.

Данило Мокрик підкреслив, в результаті ми чекатиме пару років, поки правоохоронні органи будуть проводити розслідування, розбиратися в ситуації, потім ще почекаємо трохи, поки з’явиться рішення суду, адже у нас, поки немає рішення суду, особа вважається невинуватою, а там вже і термін президентства Зеленського закінчиться. При цьому президент Зеленський, як ніхто інший знає, що є й інший метод оцінки ситуації.

Коли під час «фуд-конференції» його журналісти запитали про вино екс-нардепа Сергія Пашинського, то він відповів, що кожен може вийти на вулицю і запитати, Пашинський – бандит чи ні? Тоді президент заявив, що він готовий дати 100% гарантії, що, якщо запитати 100 чоловік, то всі 100 скажуть, що Пашинський – бандит. Ось було б непогано, якби і зараз президент вийшов до людей і запитав, що вони скажуть йому про Андрія Єрмака.