Політика

Журналіст порадив Зеленському вийти на вулицю і спитати 100 людей, що вони думають про Андрія Єрмака

0

Шанувальники Володимира Зеленського, як актора, і виборці Володимира Зеленського, як президента, не можуть зрозуміти, чому журналісти прив’язалися до глави держави в скандалі з «плівками Єрмака», адже навіть, якщо Єрмак і правда «барижіл» державними посадами, то він це робив за спиною у Зеленського. Про це у своєму відеоблозі розповів відомий журналіст Данило Мокрик.

Він зазначив, насправді така теорія не дуже ймовірна, тому як Андре Єрмак, як глава Офісу президента, підлеглий Володимира Зеленського. Саме президент Зеленський взяв Єрмака на роботу, призначив його на посаду № 1 у своєму Офісі і, отже, повністю несе відповідальність за таке призначення і за свого кадру, але, як бачимо президент не сильно поспішає відповідати за дії свого підлеглого. До сих пір президент ніяк публічно не прокоментував скандал.

Данило Мокрик підкреслив, в результаті ми чекатиме пару років, поки правоохоронні органи будуть проводити розслідування, розбиратися в ситуації, потім ще почекаємо трохи, поки з’явиться рішення суду, адже у нас, поки немає рішення суду, особа вважається невинуватою, а там вже і термін президентства Зеленського закінчиться. При цьому президент Зеленський, як ніхто інший знає, що є й інший метод оцінки ситуації.

Коли під час «фуд-конференції» його журналісти запитали про вино екс-нардепа Сергія Пашинського, то він відповів, що кожен може вийти на вулицю і запитати, Пашинський – бандит чи ні? Тоді президент заявив, що він готовий дати 100% гарантії, що, якщо запитати 100 чоловік, то всі 100 скажуть, що Пашинський – бандит. Ось було б непогано, якби і зараз президент вийшов до людей і запитав, що вони скажуть йому про Андрія Єрмака.