Суспільство

Журналіст: “Слуга народу” подасть в суд на Дубінського за Шустера?

0

“Слуга народу” подасть в суд на Дубінського за його спробу прорватися на ефір до Шустера? Ось це буде поворот!

Ну а як інакше? Вони ж сміливі та принципові, а пан Олександр на один вечір перетворився на пана Петра.

Нагадаю, рік тому, а саме 11 квітня, Петро Порошенко “прорвався” на ефір ток-шоу “Право на владу”. Його у студію не запрошували.

Пам’ятаєте реакцію майбутнього нардепа “Слуги народу” пана Ткаченка на дії Порошенка? Так, ви вже згадали/здогадалися.

“Порошенко “ганебно увірвався в ефір приватної кампанії без запрошення”, – посав тоді Ткаченко у ФБ. Ну і казав, що канал готує позов проти Порошенка. І в понеділок цей позов подадуть (“прорив” стався у четвер).

Ну так Дубінський повівся так само, як Порошенко. Теж намагався потрапити в студію приватної компанії без запрошення (його запросили лише на он-лайн включення в ефір). Ну, не вийшло. Охоронців у нього менше, ніж у Порошенка).

Тож чекаємо понеділка? І заяви “слуг” про ганебний вчинок їхнього колеги?

Марно. Марно чекати. У цьому випадку вони засуджують не того, хто намагався проравитися без запрошення, а Шустера, який не пустив. Почитайте пости Євгенії Кравчук, Микити Потураєва, Олександра Ткаченка. Щось подібне рік тому можна було почути і від депутатів БПП…

Насправді, “слуги” отримали бумеранг. Що радо вітали ще рік тому на Плюсах Коломойського отримали від Шустера Ахметова.

Тут би можна було і закінчити словами “кушайтє, нє обляпайтєсь”.

Але хочу нагадати ще одне. Передвиборну обіцянку Зеленського. Зробити редакції медіа незалежними від власників. Зокрема, щоб олігархи не використовували ток-шоу у своїх медіа-війнах.

Щось не вийшло.

Ну а як вийде, якщо ці самі студії влаштовують теплі ванни для самого Зеленського?

Сьогодні “шустери” з різних олігархічних телеканалів влаштовують теплі ванни президенту та його соратникам, бо товаришують з ними. А завтра так само будуть мочити Зе-команду, коли власники розсваряться через черговий заводік.

Тож нарікати Дубінському та іншим “слугам” варто в першу чергу на власну команду. І на власного лідера…

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist