Новини

Журналіст: справи у Зеленського зовсім патова, бо налаштувати проти себе армію воюючою країни – це перебір

0

В Офісі президента досі так і не зрозуміли, як міцно потрапив президент Зеленський зі справою Марусі Звіробій. По-перше, Маруся Звіробій – не тільки воїн, волонтер, а ще й журналіст, дизайнер і рекламіст. Тобто, поняття піар та інші розкрутки сюжетів для неї аж ніяк не порожній звук. По-друге, Звіробій – не просто рядовий боєць, а ім’я. Причому, ім’я у військових колах. Як серед волонтерів-добровольців, так і тих військових і нацгвардейцев, хто пройшов передову і прикриває країну зараз. А, коли жінка-воїн з таким ім’ям говорить в суді, що Верховний головнокомандувач – злякався, то довести зворотне для Верховного головнокомандувача, який оголосив двом жінкам війну за підтримки всього карального апарату, буде непросто. Про це у своєму блозі пише журналіст Андрій Капустін.

Він зазначає, якщо до цього додати, що з трьох «призначених» вбивцями Шеремета, теж дві жінки, які також не перший рік захищають на передовій країну, то справи у Зеленського зовсім патовим. Бо налаштувати проти себе армію воюючою країни – це перебір. І де тут той самий розум, про який говорив прем’єр-міністр Гончарук в інтерв’ю, зрозуміти складно. До речі, щодо розуму подив виникає і стосовно до рідної стихії Зеленського, звідки він випурхнув в президенти – до шоу-бізнесу. Невже ні він, ні його команда, яка спливла в основному з шоу-бізнесу, не прорахували піар-наслідки судового фарсу за участю Марусі Звіробій? Бо можна не сумніватися, що, якби Печерський суд розбирався б з Марусею Звіробій при президенті Порошенко, то можна собі уявити, що зробив би з цією історією «Квартал-95».

Капустін пише, оскільки в Україні «Квартал-95» поки не має монопольне право на сатиру, а ВР поки не накинула цензурну зашморг на ЗМІ, то історія дійсно може отримати більш ніж цікавий розвиток. Тим більше, що Маруся Звіробій після рішення суду пообіцяла крім шоу ще й виїсть мозок Зеленському. Причому, не тільки в Україні, але і в Канаді, і в Європі. Рецептів повно: від акцій протесту під посольствами України до створення «сприятливого клімату» під час зарубіжних візитів, як Зеленського, так і членів його команди.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16