Політика

Журналіст: у Зеленського впевнені, що народ досі любить свого Президента

0

Юрій Васильченко зазначив в статті, опублікованій на сайті Depo.ua, що у Володимира Зеленського і на даний час впевнені – українці досі люблять свого президента. За словами журналіста, наочним підтвердженням цього стало  святкування Дня Незалежності в Києві.

Як і в минулому році, в столиці було два паралельних святкування, повністю протилежних, як за формою, так і за змістом. При цьому офіційне святкування більше нагадувало постановку для одного глядача. Адже на Софіївській площі виступали, в основному, артисти, які були частими гостями у «Вечірньому кварталі».

Чинна влада прагне максимально прибрати політику з відзначення Дня Незалежності. Однак якраз через дії самої влади святкування ще більше політизується. Стратегія Зеленського «какая разніца», озвучена ним у новорічному зверненні, дає збої, тоді як все більше українців незадоволені нинішнім курсом держави. Це призводить до зростання рейтингів опозиційних сил, і «зелена» влада, судячи з усього, швидко наближається до своєї першої серйозної кризи. Питання зараз лише в тому, коли саме вона почнеться.