Політика

Журналіст: в мережі знову активізувалася кампанія з дискредитації Порошенка

0

У мережу активно вкидаються тези про те, що «Порошенко – збитий льотчик, про те, що« фігура Порошенко – це вчорашній день, вона стоїть поперек руху вперед »,« фігура Порошенко заважає об’єднатися патріотам ».

Тези активно поширюються медіа олігархів, Медведчука-Рабиновича, псевдонаціоналістів, підтримуються корисними ідіотами. Про це у своєму блозі пише журналіст Олександр Костюк. Він зазначає, захищаючи Порошенко, ми захищаємо не тільки і не стільки Порошенко, як людини. Ми захищаємо принципи.

За словами Костюка, принцип справедливості – захищати від брехні і наклепу будь-якої людини, а, тим більше людини, який разом з командою витягнув держава з прірви і досяг реальних результатів.

Ми захищаємо від брехні і наклепу саме державні принципи, які Порошенко з командою реалізовував і отримав реальні результати. Коли звучить теза про те, що «Порошенко заважає руху вперед», то хочеться запитати, а, куди це: «вперед»? Яка політична сила може сформувати це «вперед»?

Олександр Костюк зазначає, коли ми чуємо «Порошенко заважає об’єднуватися патріотам», то відразу виникає питання, а кому саме Порошенко заважає об’єднатися? Яким політичним силам? «Свободі», «Батьківщині» з «ОТЗЖ» або виборцям «Слуги народу» з вищепереліченими? Об’єднуватися можна і потрібно не просто заради символічного об’єднання.

Об’єднуватися потрібно довкола раціональних і єдино правильних державних принципів, без дотримання яких держава не може існувати. Незрозуміло, навколо яких принципів заважає об’єднуватися Порошенко? Немає жодних сумнівів, що ЄС і Порошенко безумовно підтримають кожну політичну силу, яка буде сповідувати і реалізовувати патріотичні і раціонально державні принципи.