Політика

Журналіст: в російському телевізорі істерика в зв’язку з прийняттям Радою закону про ринок землі – значить нардепи все зробили правильно

0

Відомий український журналіст, письменник Павло Бондаренко в своєму блозі пише про те, що з самого ранку сьогодні мережею тисячі «тролів» почали розганяти хвилю «зради» про те, що українську землю на догоду МВФ вирішив продати Зеленський разом з Порошенком, адже, якби не голоси «Європейської Солідарності», то голосування за закон про ринок землі у другому читання провалилося б.

Павло Бондаренко наголошує, як би кому не було гірко, але ніякої «зради» немає. «Європейська Солідарність» внесла поправки в закон про ринок землі, нардепи включили кілька запобіжників і розчистили шлях до цивілізованого ринку землі, який нам дійсно необхідний. Важливо не втрачати здоровий глузд і розуміти, що тільки шість країн в світі не мають ринку сільгоспземель: Північна Корея, Венесуела, Таджикистан, Куба і Демократична Республіка Конго. Зараз Україна виходить з цього сумнівного товариства.

«Якщо вам почнуть дути у вуха прихильники пані Юлі, то ви відправляйте їх почитати проект закону про ринок землі, який вона подавала до Верховної Ради і енергійно домагалася його прийняття, будучи прем’єр-міністром. У тому проекті – продаж землі не тільки іноземцям, але і іншим », – написав журналіст. Він додає, кажуть, в російському телевізорі істерика в зв’язку з прийняттям Радою закону про ринок землі – значить нардепи все зробили правильно.