Суспільство

Журналісти оприлюднили інформацію, що українська “БРСМ-Нафта” фінансує Шарія

0

Українська компанія “БРСМ-Нафта” є головним нелегальним джерелом фінансування партії проросійського блогера Анатолія Шарія. “Заглиблюватися в деталі і чому бензин БРСМ – нікого не має #бати”, – “Наші гроші” оприлюднили схему фінансування партії Шарія українською компанією “БРСМ-Нафта”.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в новому розслідуванні проєкту “Наші гроші”.

Журналісти проєкту отримали доступ до кількох фінансових телеграм-чатів партії, в яких фігурують мільйони неврахованої готівки і близько двадцяти осіб. Серед яких сам Шарій, його дружина Ольга, офіційний представник партії Олександр В’юник, координатор проплачених експертів і офіційний спонсор партії Іван Мамчур і така собі Анжела. Саме Анжела затверджує всі фінансові рішення. Як вдалося з’ясувати в процесі розслідування, Анжела – це одна з топменеджерів “БРСМ-Нафта” Анжела Ларкіна. У розмові з журналістами Ларкіна заперечує свою причетність до фінансування партії Шарія.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist