Новини

Журналісти звільнені, ефір ведеться у формі порожньої картинки: єдиний кримськотатарський канал позбавили держпідтримки

0

Кримськотатарський телеканал «ATR», який переїхав до Києва після анексія Криму Росією, на межі закриття. Сьогодні стало відомо, що держава заблокувало фінансування телеканалу з держбюджету, не дивлячись на те, що в бюджеті закладено 50 мільйонів гривень. Про це в своєму блозі повідомляє український політолог Андрій Смолій.

Він зазначає, на сьогодні з телеканалу звільнено майже всіх працівників, трансляція ЗМІ практично не ведеться. Кримські татари на окупованому півострові і українці по всій країні не мають можливості дивитися телеканал. Ефір ведеться у формі порожньої картинки.

Андрій Смолій підкреслює, це однозначно ще одне «досягнення» команди президента Зеленського. Спочатку знищили українське іномовлення «UA TV», тепер фактично знищується кримськотатарський канал. Зате російські працюють на повну потужність. Здача національних інтересів виглядає саме так.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist