Новини

Журналісти звільнені, ефір ведеться у формі порожньої картинки: єдиний кримськотатарський канал позбавили держпідтримки

0

Кримськотатарський телеканал «ATR», який переїхав до Києва після анексія Криму Росією, на межі закриття. Сьогодні стало відомо, що держава заблокувало фінансування телеканалу з держбюджету, не дивлячись на те, що в бюджеті закладено 50 мільйонів гривень. Про це в своєму блозі повідомляє український політолог Андрій Смолій.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Він зазначає, на сьогодні з телеканалу звільнено майже всіх працівників, трансляція ЗМІ практично не ведеться. Кримські татари на окупованому півострові і українці по всій країні не мають можливості дивитися телеканал. Ефір ведеться у формі порожньої картинки.

Андрій Смолій підкреслює, це однозначно ще одне «досягнення» команди президента Зеленського. Спочатку знищили українське іномовлення «UA TV», тепер фактично знищується кримськотатарський канал. Зате російські працюють на повну потужність. Здача національних інтересів виглядає саме так.