Політика

Журналістка: Гетьманцев каже, що захист української мови це “фaшизм”, який ділить людей на сорти

0

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Гетьманцев каже, що захист української мови це «фашизм, який ділить людей на сорти».

Відкриваю ким працював Гетьманцев раніше. Помічник Володимира Сівковича — прямої агентури РФ, яка наплодила цілу павутинку агентів замаскованих та прямих. Нині відхаркуєм тих шаріів і всяку клопівню. А останні 20 років державою у різних формах керували ті, хто пив, цілувався і жив за грошенята вусатого втікача.

Сівкович це ще і той кдбіст, якого спеціально відправили на Батьківщину з чітким завданням — пиляти потужний армійський комплект і доводити притомних офіцерів до пиятики і ручки.

Все ясно з Гетьманцевим. Така ж тварина як і Олег Волошин із ОПЗЖ, який волає, що ніякого суверенітету в України нема.” – пише на своїй сторінці у Фейсбук журналістка Marina Daniluk-Yarmolaeva.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua