Суспільство

Зінкевич: Завдяки балабольству Зеленського Україна втратила підтримку Німеччини

0

Через нефахову політику президента Володимира Зеленського Україна втратила підтримку Німеччини, що ж дипломатичним провалом чинної влади.

Про це в ефірі “Прямого” сказала народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Яна Зінкевич.

Не думаю, що реалізація Будапештського меморандуму можлива в даній ситуації. Якщо говорити про Британію, то вони досить відокремлено від нас тримаються. Якщо говорити про країни, які нас підтримують, то в урядовій програмі лише в Німеччини прописана підтримка України. І це дійсно був наш дуже стратегічний партнер. Але завдяки певному балабольству Зеленського ми втратили й цю підтримку. Наскільки й чи до кінця – ще невідомо. Франція вже відсторонилася від цього всього. Це дипломатичний провал з боку України, на жаль”, – сказала політик.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist