Суспільство

Зливні бачки у Кремлі горять: Україна офіційно стала партнером НАТО

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Україна стала учасником Партнерства розширених можливостей НАТО. Про це повідомив у Twitter міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, пише Інфорезист.

“Цей день настав. Я щиро вдячний нашим партнерам в Альянсі, завдяки яким це рішення стало можливим. Україна нарешті отримала статус Партнера розширених можливостей НАТО. Ми робимо одні одних сильнішими разом”, – написав він.

На сайті Північноатлантичного Альянсу повідомляється, що цей статус є складовою частиною ініціативи НАТО щодо забезпечення сумісності, метою якої є підтримка і поглиблення співробітництва між союзниками і партнерами, які внесли значний внесок в операції та місії під проводом НАТО.

Зазначається, що як партнер НАТО, Україна надала війська для операцій союзників, в тому числі в Афганістані та Косово, а також для Сил реагування НАТО та навчань НАТО.

“Союзники високо цінують цей значний внесок, який демонструє прихильність України до євроатлантичної безпеки”, – підкреслили в Альянсі.

Як Партнер по розширеним можливостям, Україна буде користуватися спеціально розробленими можливостями для підтримки таких вкладів. Це включає в себе розширений доступ до програм і заходів по взаємодії, а також більш широкий обмін інформацією, включаючи отримані уроки.

“Це рішення визнає значний внесок України в місії НАТО і демонструє незмінну відданість Альянсу своїм партнерствам, незважаючи на пандемію COVID-19”, – сказала речник Альянсу Оана Лунгеску.

Наголошується, що зараз Україна – один із шести партнерів по розширеним можливостям поряд з Австралією, Фінляндією, Грузією, Йорданією і Швецією. Кожен з партнерів має індивідуальні відносини з НАТО, засновані на сферах взаємного інтересу.

Також підкреслюється, що статус України як партнера по розширеним можливостям не визначає ніяких рішень щодо членства в НАТО.

Україна офіційно подала заявку на участь у Програмі розширених можливостей НАТО в січні 2020 року, на виконання доручення президента Володимира Зеленського.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16