Війна

“Зливні бачки в істериці”: Нептун взятий на озброєння Збройних сил України

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Сьогодні, 23 серпня, міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ про взяття нового ракетного комплексу 360МЦ “Нептун” на озброєння Збройних сил України.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

“Документом визначено основні тактико-технічні характеристики берегового ракетного комплексу 360МЦ, технічні умови та загальні вимоги до комплексу”, – йдеться у повідомленні.

Ракетний комплекс 360 МЦ “Нептун” призначений для ураження кораблів класів крейсер, есмінець, фрегат, корвет, десантних, танкодесантних кораблів і транспортів в будь-яких метеорологічних умовах та будь-який час доби та року.

Нагадаємо, заступник секретаря РНБО Максим Кривонос зазначив, що ракети “Нептун” не дозволять Росії повністю окупувати Чорне і Азовське море.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16