Суспільство

ЗМІ: Аваков сам хотів піти у відставку, Зеленський не погодився

0

У розпал масових акцій протесту міністр внутрішніх справ Арсен Аваков хотів добровільно піти у відставку. Про це повідомляє РБК-Україна.

За інформацією джерела видання, відповідну пропозицію глава МВС зробив кілька тижнів тому, проте дане рішення не підтримав президент Володимир Зеленський.

“Аваков не буде упиратися, шукати голоси в залі і так далі. Навпаки, він все так грамотно обставить, що, по-перше, сам запропонує свого наступника з числа зрозумілих йому людей, по-друге, ми йому ще й зобов’язані залишимося”, – зазначили в оточенні глави держави.

Нагадаємо, 1 липня парламентський комітет з питань правоохоронної діяльності розгляне постанову нардепів про відставку Авакова. Між тим Володимир Зеленський упевнений, що кращого міністра, ніж Аваков досі немає.

Джерело: ІНФОРЕЗИСТ

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist