Політика

ЗМІ: чоловік головбуха “95 кварталу” Пашков отримав високу посаду в ГУР Міноборони України

0

У Міністерстві оборони України, схоже, серйозно готуються до наслідків через нещодавнє призначення нового начальника департаменту стратегічної і агентурної розвідки при Головному управлінні розвідки. І наслідки ці можуть мати вкрай негативний характер.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це пише головний редактор видання «Цензор.НЕТ» журналіст Юрій Бутусов.

Причиною цього стала особистість нового глави важливого в Міноборони і в усій українській розвідці підрозділу: ним виявився Олексій Пашков, чоловік головного бухгалтера студії «Квартал 95» Олени Корж. Але і з справжнім ім’ям цієї людини не все так просто: в деяких ЗМІ повідомляється, що насправді його звуть не Олексій, а Олександр.

Правда це чи ні, судити не будемо, а повернемося до історії з новим призначенням. Цікавим є той факт, що до отримання цієї високої посади Пашков 18 років працював на куди більш скромному посту в українській військовій розвідці: він значився у військово-технічному управлінні 3-го департаменту ГУР.

Проте, з приходом до влади Володимира Зеленського він з розвідника середньої ланки швидко перетворився в цілого главу департаменту стратегічної і агентурної розвідки. Ще цікаво те, що вперше про його призначення заговорили ще у вересні 2019 року, але тоді офіційної інформації з цього приводу не було.

Джерело: Диалог.UA