Суспільство

ЗМІ опублікували переписку Геруса і Жупаніна про інвесторів: “Будете п…здячити зелених”

0

Переписка між нардепом від “Слуги народу” Андрієм Герусом і його колегою по фракції Андрієм Жупаніним опинилася в розпорядженні видання TK Media. Редакція стверджує, що відео спілкування вдалося зняти журналісту Олексієві Липовецькому, інформує видання Гордон.

Жупанін – член комітету з питань енергетики та послуг ЖКГ, який очолює Герус.

На опублікованих скрінах абонент Андрій Жупанин пише: “Бля, так ти ж сам і підтримав. Ось ти любиш між краплями ходити. Ну тоді будете з Єфімовим і Совсун зелених п…здячити, я проєкту із зеленим підписувати не буду”.

Максим Єфімов – член депутатської групи “Довіра”, Інна Совсун – нардепка від “Голосу”.

Герус, як стверджує TK Media, відповідає: “Це я між крапель? Тобі одна смска надійшла, щодо мене трохи інша ситуація чи ні?”

Після цього Жупанін пише, що Герусу обіцяли одне, а потім кинули. Герус відповідає, що це тема для окремої розмови з лідером фракції “Слуга народу” Давидом Арахамією.

В Україні триває обговорення питання ретроспективного зниження тарифів для інвесторів у “зелену” енергетику. У публічній дискусії беруть участь як представники бізнесу, так і прем’єр-міністр, а також іноземні дипломати й бізнес-асоціації.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist