Війна

ЗМІ повідомили про загиблих російських військових на Донбасі: загострення під Горлівкою сильно вдарило по ворогу

0

У відкритому доступі з’явилися дані про важкі втрати російських військових на Донбасі за останній місяць, повідомляє Діалог.UA.

На своїй сторінці в соціальній мережі twitter офіцер української армії Сергій Нещадим повідомив, що протягом лютого противник втратив 37 чоловік, з яких 19 – безповоротно.

Таким чином, санітарні втрати склали 18 осіб, госпіталізованих з пораненнями різного ступеня тяжкості.

Крім того, російські військові втратили відразу 12 одиниць бойової техніки, серед них 6 безпілотників, одна бойова броньована машина (ББМ) і 5 одиниць АТТ.

Всього ж з кінця липня 2020 року на даний час втрати російських найманців склали 344 людини – 161 загиблими (небойові 156, бойові 5), 183 поранених (небойові 179, бойові 4).

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16