Суспільство

ЗМІ повідомили, що Кернес помер, у міськраді це назвали “х…йнею”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

3 листопада директор департаменту інформації та зв’язків із громадськістю міськради Юрій Сидоренко в коментарі виданню “ГОРДОН” спростував повідомлення про смерть харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Сьогодні про це писали “Политрада”, яка посилалася на джерела в Міністерстві внутрішніх справ України, і низка анонімних Telegram-каналів. Підтверджували це і джерела колишнього нардепа Ігоря Мосійчука у МВС.

“Ці вкидання пов’язані з оголошенням результатів виборів (у міськраді повідомляли, що Кернес набрав на виборах мера Харкова 61% голосів і перемагає в першому турі. – “ГОРДОН”). Геннадій Кернес продовжує лікування в німецькій клініці. Поки немає інформації, коли він зможе повернутися в Україну”, – сказав Сидоренко “ГОРДОН”.

У Facebook Cидоренко написав, що Кернес, який на початку вересня захворів на коронавірусну інфекцію, “живий і вмирати не збирається”.

“Рідні відвідують його щодня, він одужує. Щойно говорив із [пасинком і дружиною Кернеса] Родіоном і Оксаною Гайсинськими – проблема з легенями, на момент вильоту з Харкова в Геннадія Кернеса було уражено 70% легенів. Зараз їх доліковують, і щойно лікарів задовольнятиме результат – одразу виліт до Харкова”, – зауважив він.

У коментарі “Стране” Сидоренко назвав повідомлення про смерть Кернеса “х…йнею”.

Син Кернеса Данило розповів виданню, що “такі новини з посиланням на чортів із різних джерел” з’являються раз на тиждень. “Такий вигляд має боротьба за владу”, – вважає він.

Шеф-редакторка видання LB.ua Соня Кошкіна повідомила в Telegram, що говорила про це з товаришем Кернеса – бізнесменом Павлом Фуксом.

“Стверджує, що чутки про смерть Кернеса – брехня”, – описала журналістка свою бесіду з Фуксом.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16