Суспільство

ЗМІ повідомляють, що Кернес у комі

0

Міський голова Харкова Геннадій Кернес перебуває у лікарні. У нього нібито діагностували коронавірус та двостороннє запалення легень, і хвороба протікає у важкій формі.

Про те, що Кернес зараз перебуває у комі повідомило “Дзеркало тижня” з посиланням на власні джерела в Офісі Президента та в Харківській мерії, передає 24 канал.

Що відомо про стан Геннадія Кернеса:
  • Він нібито перебуває у Харківській міській лікарні №17.
  • Захворів Кернес начебто на початку вересня, а до лікарні потрапив минулого тижня.
  • Востаннє на публіці його бачили під час святкування дня міста, 23 серпня.
  • Перші чутки про COVID-19 у Кернеса з’явилися на початку вересня, втім, тоді його пресслужба спростувала цю інформацію.

Відомо, що наразі обов’язки мера Харкова виконує секретар міськради Олександр Новак.

Що кажуть у мерії Харкова про кому Кернеса

Там наголошують, що Геннадій Кернес не перебуває в комі, а поширена неправдива інформація пов’язана “з загостренням амбіцій у не особливо вдалих політиків”.

Геннадій Кернес дійсно перебуває на лікарняному, але при цьому мер повністю контролює ситуацію в місті, – мовиться у повідомленні.

Тим часом у департаменті з питань інформації і зв’язків з громадськістю Харківської мерії підтвердили, що Геннадій Кернес з 10 вересня перебуває на лікарняному. Однак, там відмовились говорити про те, чим хворіє міський голова Харкова. Директор департаменту Юрій Сидоренко зазначив, що це – лікарська таємниця.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist