Суспільство

ЗМІ повідомляють, що помічник Зеленського Шефір таємно зустрічався з Ахметовим у нього вдома

0

Журналісти програми “Схеми” зафіксували візит першого помічника президента Сергія Шефіра в заміський маєток олігарха Ріната Ахметова. Про це пише журналістка Наталія Седлецька, інформує ІнфоРезист.

Розслідувачі з’ясували, що ввечері 31 серпня автомобіль з Шефіром виїхав з території ОП і попрямував по Столичному шосе в бік Конча-Заспи. В кінці шосе машина заїхала на заправку, де до неї під’їхав Mercedes Ахметова, Шефір пересів в цей автомобіль, після чого він попрямував в резиденцію олігарха.

На запитання журналістів щодо зустрічі з бізнесменом Шефір відповів так: “Відповім на всі питання відразу. Нічого що суперечить інтересам нашої країни, нічого протизаконного я не роблю, крапка”.

У пресслужбі Ріната Ахметова у відповіді на журналістський запит розповіли про благодійну діяльність олігарха на користь країни.

“Глава держави не доручав і не уповноважував представників своєї команди на такі зустрічі”, – повідомили в Офісі президента.

На питання про те, чи вважає глава держави такий формат контактів з олігархами прийнятним, враховуючи передвиборчі обіцянки, в ОП вирішили не відповідати.