Новини

ЗМІ “пришили” Нефьодову кримінальну справу: він жорстко відповів

0

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) завело справу про можливу корупцію глави Держмитної служби Максима Нефьодова.

Про це передають “Українські новини”. За даними сайту, провадження відкрили за рішенням суду. Втім, сам Нефьодов у коментарі OBOZREVATEL всі звинувачення спростував.

Раніше український журналіст Євген Плінськй заявив, що голова Державної митної служби Максим Нефьодов покриває “хрещеного батька” контрабанди на Закарпатті Валерія Пересоляка.

“Відповідно до заяви про злочин, Нефьодов та група невідомих систематично отримували хабарі за постачання горючих і несертифікованих панелей на ринок України на підставі фіктивного аудиту заводів-постачальників”, – сказано в повідомленні.

За інформацією заявника, внаслідок таких дій державі було завдано збитків більш ніж на 40 млн гривень.

“Українські новини” опублікували відповідь пресслужби НАБУ. У ній стверджується, що відомство 20 лютого 2020 року за рішенням Вищого антикорупційного суду відкрило справу про можливі протиправні дії колишніх посадових осіб Міністерства економічного розвитку та торгівлі. Прізвища Нефьодова у документі немає.

Нагадаємо, до приходу в ДМС Нефьодов працював на посаді першого заступника міністра економрозвитку.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16