Війна

ЗМІ: Російські десантні кораблі можуть підійти до українського берега і це не буде порушенням

0

Росія створює додаткову напруженість в регіоні Чорного моря, перекидаючи туди свою Каспійську флотилію. Про це повідомляє “ТСН”.

З Чорного моря Росія може швидко перекинути кораблі в Азовське. Азовське море законодавчо є внутрішнім для України та Росії.

“Це означає, що будь – який російський корабель може підійти впритул до українських берегів, хоча і в маріупольських пляжів”, – уточнюють журналісти.

При цьому наголошується, що такий підхід російських кораблів до українського берега не буде формально вважатися порушенням українського кордону.

“Ці кораблі розраховані на проведення десантних операцій саме в нашому регіоні”, – сказав про російські кораблі перший заступник командира Маріупольського загону Морської охорони.

Підкреслюється, що Росія завела в Чорне море саме десантні кораблі, а тому теоретично можлива висадка російського десанту на українському узбережжі.

Російський флот збирався проводити військові стрільби у тому районі Чорного моря, куди повинні були приплисти американські кораблі.

Джерело: ІнфоРезист