Новини

ЗМІ: ЗСУ втратили частину позицій поблизу Золотого

0

Українські військові втратили частину позицій неподалік Золотого на Донбасі, де 18 лютого пішли в жорстку атаку озброєні формування Російської Федерації, у результаті чого ЗСУ також зазнали втрат особового складу.

Про це повідомляє ТСН із місця подій, посилаючись на попередні дані військових, а також на слова місцевих жителів

Зокрема зазначається, що у результаті атаки найманців РФ на взводний опорний пункт у зоні відповідальності 72-ї бригади, українські нібито покинули цю невелику ділянку фронту

«За попередньою інформацією, вона ще перевіряється, удар був настільки потужним – із застосуванням артилерії, крупнокаліберних кулеметів, мінометів, – що цю невеличку ділянку нашим військовим довелося залишити», – йдеться у повідомленні.

Окрім цього, відомо, що декілька українських воїнів зазнали поранення. Їх госпіталізували в стабільному стані.

«Військові визнають, що початок обстрілів по всій лінії схожий на 2015 рік, коли розстрілюють не опорні пункти, а завдають ударів по квадратах. Українські військові дають відповідь», – наголосили в матеріалі.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16