Новини

ЗМІ: ЗСУ втратили частину позицій поблизу Золотого

0

Українські військові втратили частину позицій неподалік Золотого на Донбасі, де 18 лютого пішли в жорстку атаку озброєні формування Російської Федерації, у результаті чого ЗСУ також зазнали втрат особового складу.

Про це повідомляє ТСН із місця подій, посилаючись на попередні дані військових, а також на слова місцевих жителів

Зокрема зазначається, що у результаті атаки найманців РФ на взводний опорний пункт у зоні відповідальності 72-ї бригади, українські нібито покинули цю невелику ділянку фронту

«За попередньою інформацією, вона ще перевіряється, удар був настільки потужним – із застосуванням артилерії, крупнокаліберних кулеметів, мінометів, – що цю невеличку ділянку нашим військовим довелося залишити», – йдеться у повідомленні.

Окрім цього, відомо, що декілька українських воїнів зазнали поранення. Їх госпіталізували в стабільному стані.

«Військові визнають, що початок обстрілів по всій лінії схожий на 2015 рік, коли розстрілюють не опорні пункти, а завдають ударів по квадратах. Українські військові дають відповідь», – наголосили в матеріалі.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist