Суспільство

Зміни в ПДР набули чинності: Що повинні знати водії і пасажири таксі, велосипедисти та пішоходи

0

Набрали чинності зміни до Правил дорожнього руху, які стосуються водіїв і пасажирів таксі, велосипедистів та пішоходів

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу МВС.

Для водіїв та пасажирів:

Якщо раніше водії та пасажири таксі могли не пристібатися під час руху в населеному пункті, а інструктори з водіння і за його межами, то тепер всі вони повинні бути пристебнуті. Це правило зобов’язує водіїв таксі забезпечити наявність ременів безпеки як на передньому, так і на задньому сидінні і нагадувати пасажирам про необхідність їх використовувати.

Також забороняється змінювати розміри, форму, позначення, колір і розміщення номерних знаків, наносити на них додаткові позначення або закривати їх, вони повинні бути чистими і достатньо освітленими!

Читайте також: Система автофіксації порушень ПДР почала реєструвати порушення авто на іноземній реєстрації. Уже “попалися” громадяни Білорусі та Молдови, – Геращенко. ДОКУМЕНТ

Для велосипедистів:

Велосипедистам дозволено рух смугою для маршрутних транспортних засобів.

Для пішоходів:

Тепер пішоходи обов’язково мають використовувати світлоповертальні елементи у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості. У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїжджою частиною чи узбіччям, повинні використовувати світлоповертальні елементи (стрічку, наклейку, жилет тощо) або бути в одязі, який має світлоповертальні елементи. Це зазначено в п.4.4 ПДР України.