Різне

«Знову Свинарчуки…»: В Україні викрили підприємство, яке незаконно ввозило військову техніку із Росії

0

СБУ викрила схему незаконного ввезення в Україну трьох зенітно-ракетних комплексів радянського виробництва на понад 110 мільйонів гривень.

Як повідомила пресслужба відомства в середу, 28 жовтня, представники вітчизняного комерційного підприємства в сфері оборонної промисловості організували імпорт озброєння без сплати обов’язкових платежів до держбюджету. Їх угода з митних оформленням завдала збитків держбюджету більш ніж на 20 мільйонів гривень.

“Фігуранти незаконно застосували преференцію нібито ввезення продукції для Збройних Сил України. Для цього вони внесли недостовірні відомості до митної декларації під час митного оформлення товару. Також для незаконного переправлення продукції через державний кордон ділки використовували реквізити афілійованої компанії з ознаками фіктивності, зареєстрованої в одній з європейських країн”, – розповіли в СБУ.

В Україну ввезли три зенітно-ракетних комплекси радянського виробництва.

При цьому ввезені зенітно-ракетні комплекси в українську армію не потрапили. Їх зберігали на території однієї з логістичних баз підприємства в Київській області. А частину озброєння, за попередньою інформацією, перепродали за кордоном.

“У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими Головного слідчого управління СБУ за ч. 2 ст. 201 (контрабанда) і ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) Кримінального кодексу України, триває досудове розслідування. Встановлюються всі обставини правопорушення для притягнення до відповідальності винних осіб. На виявлені зразки озброєння накладено арешт”, – відзначили в СБУ.

OBOZREVATEL