Політика

Знову за старе: Тимошенко принесла на Банкову лист Зеленському

0

Лідер парламентської фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко вимагає від президента Володимира Зеленського накласти вето на ухвалений парламентом законопроект про ринок землі, пише Українська Правда.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Джерело: Тимошенко в коментарі жуналістам біля будівлі Офісу президента в середу в Києві, цитує “Інтерфакс-Україна”

Пряма мова: “Я принесла лист – звернення до президента… Я хочу зараз прямо звернутися до Зеленського: якщо ви підпишете закон про продаж сільськогосподарської землі і не накладете вето – ви скоїте злочин, у якого не буде терміну давності, і рано чи пізно ви будете відповідати за це за Кримінальним кодексом”.

Деталі: На думку Тимошенко, при прийнятті законопроекту про ринок землі було порушено 5 статей Конституції України.

Вона також повідомила, що у “Батьківщини” вже готове конституційне подання про невідповідність цього законопроекту Основному закону, і якщо президент підпише закон, то її команда звернеться до Конституційного суду.

Що передувало: На позачерговому засіданні 13 квітня народні депутати відхилили 13 постанов про скасування закону про ринок землі і таким чином розблокували його підписання.