Суспільство

Зрадник Аксьонов: “Дружина Зеленського вчасно сплачує комуналку за нерухомість у Криму”

0

Оплата комунальних послуг за нерухомість дружини президента України Володимира Зеленського Олени в окупованому Криму проводиться власником регулярно.

Про це повідомив голова окупаційної адміністрації півострова Сергій Аксьонов в ефірі російського телебачення, передає Главком.

“Можу сказати, що дружина пана Зеленського досі є власником майна на території “республіки Крим”, заборгованості по комунальних платежах немає, значить окупантам в лапках він все платить активно, спокійно. Нічого не бентежить, ну тримає (нерухомість) на той випадок, якщо доведеться просити політичного притулку у нас”, – сказав Аксьонов.

На запитання про те, чи мають Зеленський і його дружина перевагою для отримання громадянства Росії “як власники нерухомості в Криму”, Аксьонов відповів, що навряд чи.

“Тільки якщо звернеться до Володимира Володимировича (Путіна). Звернутися може, так”, – зазначив Аксьонов.

Як відомо, дружина президента України Володимира Зеленського Олена у 2013 році купила квартиру в елітному житловому комплексі в Криму у підприємця Олександра Буряка.

Квартира в житловому комплексі “Імператор” дісталася Зеленській з великою знижкою – приблизно в половину ринкової вартості.

За нерухомість вона заплатила 163,9 тисячі доларів, вартість одного квадратного метра склала 1,3 тисячі доларів.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16