Блоги

Зробили їх разом: глава Міноборони по-тихому скасував указ про реформу армії

0

Чинний міністр оборони Андрій Таран скасував указ свого попередника Степана Полторака від березня 2019 року про трансформації сил оборони.

Про це йдеться в документі, розміщеному на сайті міністерства.

«Визнати таким, що втратив чинність як реалізований, наказ Міністерства оборони України від 29 березня 2019 року №141« Про трансформації системи об’єднаного керівництва силами оборони і військового управління в Збройних силах України», – йдеться в тексті документу, підписаного Тараном 31 березня 2020 року.

Як пише ZN.UA, таке рішення про «реалізацію реформи» викликало здивування з боку іноземних радників та експертів і було сприйнято неоднозначно в самому Міноборони.

За оцінками профільної робочої групи, для того щоб повністю реалізувати реформу, потрібно внести зміни в понад 15 законів, а також прийняти більше 20 актів Кабміну, які до сих пір знаходяться в розробці.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist