Блоги

Зробили їх разом: глава Міноборони по-тихому скасував указ про реформу армії

0

Чинний міністр оборони Андрій Таран скасував указ свого попередника Степана Полторака від березня 2019 року про трансформації сил оборони.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це йдеться в документі, розміщеному на сайті міністерства.

«Визнати таким, що втратив чинність як реалізований, наказ Міністерства оборони України від 29 березня 2019 року №141« Про трансформації системи об’єднаного керівництва силами оборони і військового управління в Збройних силах України», – йдеться в тексті документу, підписаного Тараном 31 березня 2020 року.

Як пише ZN.UA, таке рішення про «реалізацію реформи» викликало здивування з боку іноземних радників та експертів і було сприйнято неоднозначно в самому Міноборони.

За оцінками профільної робочої групи, для того щоб повністю реалізувати реформу, потрібно внести зміни в понад 15 законів, а також прийняти більше 20 актів Кабміну, які до сих пір знаходяться в розробці.