Новини

Зробили їх разом! У Зеленського прем’єром хочуть зробити людину Сергія Арбузова

0

Дуже сильно насторожує, що правляча команда навіть маючи в парламенті монобольшінство, до сих пір абсолютно не виглядає монобольшінством.

Про це у своєму блозі пише журналіст і блогер Денис Казанський.

Він зазначає, показовий приклад – частини депутатів від президентської фракції «Слуги народу» стає відомо, що на високий пост в уряді хочуть призначити Романа Чуприненко, який вважається людиною Сергія Арбузова. Однак, при цьому проблема не вирішується всередині фракції, а виноситься на широкий загал.

Тобто, незважаючи на те, що всі люди йшли на вибори під єдиним брендом і говорили, що вони все єдиний, цілісний організм, ми бачимо, що насправді це неї так і люди, які зібралися в «Слугу народу» поділені на тих , хто просто потрібен для голосування, а, хто для вирішення важливих питань.

Казанський пише, тому невипадково про можливе призначення Романа Чуприненко повідомляє на брифінгу нардеп від «Слуги народу» Максим Пашковський, який закликає цього призначення не робити.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16