Політика

Зробили їх разом! Зеленський хоче узаконити подвійне громадянство ОРДЛО

0

Нардеп від партії «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар заявила, що «турборежим» в гірших проявах повертається і вже у вівторок депутати можуть прийняти закон про громадянство, який узаконить паспорти, видані в ОРДЛО.

Про це Сюмар написала на своїй сторінці в Facebook.

“Турборежим” в гірших проявах повертається. Вже у вівторок в порядку денному: законопроект про громадянство, який фактично узаконює подвійне громадянство (2590). У тому числі і російські паспорти, видані в ОРДЛО (тобто, дає можливість всім з російськими паспортами голосувати на виборах в Україні і навіть обиратися до Верховної Ради) “, – повідомила нардеп.

За її словами, також в порядку денному законопроект, який передбачає нову статтю Кримінального кодексу – покарання військових керівників, в разі, якщо їхні підлеглі “ведуть агресивну війну”.

“Такий собі черговий крок в стилі” треба просто перестати стріляти “, правда тільки з нашої, української сторони. Уявити скільки життів може коштувати цей закон поки важко “, – зазначає Сюмар.

Також “слуги народу” хочуть на законодавчому рівні взяти під контроль комісію з відбору директора ГБР. Сюмар наголосила, що в порядку денному немає жодного актуального питання по коронавірус і підтримки економіки.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist