Політика

ЗСУ готуються до наступальних дій для звільнення територій

0

Бійці Збройних сил України активно готуються до наступу і звільнення своїх населених пунктів. Таку інформацію особисто підтвердив Головнокомандувач Збройними силами України, глава Генштабу генерал Руслан Хомчак.

Його слова прокоментував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook український військовий кореспондент Андрій Цаплієнко.

Згідно зі словами Хомчака, Збройні сили України почали відпрацьовувати «дій при настанні в урбанізованому місцевості» ще в 2020 році. До підготовки залучили всі бойові частини армії України. Головнокомандувач зазначив: «Це те, до чого ми повинні бути готові». Журналіст Цаплієнко прокоментував такі слова Хомчака наступним чином: «Привітання» ворогові на 23 лютого ».

Як відомо, останнім часом на Донбасі спостерігається значне загострення конфлікту. Двадцятого лютого за Горлівкою відбувся сильний бій. В результаті російсько-окупаційні війська понесли масштабні втрати. За інформацією сепаратистів, були ліквідовані близько двадцяти російських найманців, і більше десяти отримали поранення.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16