Uncategorized

“Зупинити беззаконня”, – чоловік Скабєєвої Попов істерично закликав видалити YouTube після зачистки News-Front і “Крим24”

0

Російські журналісти і кремлівські пропагандисти з обуренням відреагували на видалення з YouTube російських каналів News-Front, Anna News і “Крим24”, які протягом 6 останніх років висвітлювали війну на Донбасі при активній підтримці Росії.

При цьому російський телеведучий Євген Попов, який є чоловіком журналістки Ольги Скабєєвої, прокоментував інформацію про видалення російських каналів і заявив, що необхідно видаляти сам YouTube.

 “Пора видаляти YouTube”, – написав він у своєму Тelegram-каналі, коментуючи новину про видалення News-Front, Anna News і “Крим24” з відеохостингу.

При цьому керівник News Front, росіянин Костянтин Книрик заявив, що проти Росії почали інформаційну війну, і закликав “Роскомнадзор зупинити свавілля YouTube”.

Він повідомив, що після видалення його каналу були нанесені тяжкі збитки і видалено велику кількість антиукраїнського контенту.

Джерело: Диалог.UA

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist