Новини

Зустріч Медведчука та Путіна в Москві: у Раді відповіли на витівку нардепа

0

Лідер партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук у Москві (Росія) зустрічався із президентом РФ Володимиром Путіним.

Політик обговорив із главою країни-агресора створення “парламентському виміру “нормандського формату”. Також на зустрічі був присутній голова Держдуми В’ячеслав Володін, повідомляє пресслужба ОПЗЖ.

“Вікторе Володимировичу, ви мені колись говорили про це, В’ячеславе Вікторовичу. Нещодавно ще поінформував про те, що у вас ідея створити парламентський вимір “нормандського формату”. Мені здається, хороша ідея. Ми якось – не пам’ятаю вже коли, але деякий час назад – вже обговорювали цю тему. Звісно, якщо парламентарі в Україні, в Росії, в Німеччині та у Франції підтримають те, що робиться на рівні виконавчої влади, мені здається, це було б дуже добре, доречно”, – розповів Путін.

Глава Кремля висловив надію, що їхній “союз” вдасться та заручиться підтримкою Офісу президента України.

Водночас Медведчук розповів нібито про бажання країн-учасниць “нормандського формату” створити міжпарламентське об’єднання депутатів усіх чотирьох держав.

“Коли я зустрічався в Парижі і з представниками Сенату, і Національних зборів, потім в Бундестазі, коли ми проводили зустріч, то, загалом, ця назва вкоренилася – “парламентський вимір “нормандського формату”, – повідомив лідер ОПЗЖ.

Додамо, що пресслужба Апарату Верховної Ради вже відповіла, що зустріч нардепів із Путіним була особистою ініціативою ОПЗЖ.

“Керівництво та представники вказаної фракції не були уповноважені вести перемовини від імені Верховної Ради України, а обговорення ними будь-яких питань під час їхньої поїздки не погоджувалося. Крім того, народні депутати, які взяли участь у поїздці до Російської Федерації, відрядження в Апараті Верховної Ради України не оформлювали”, – підкреслили в повідомленні.