Суспільство

Звернення волонтера до Усика та Ломаченка: «Герої – не ті, хто прикривається вірою вбивць нашого народу»

0

Відомий український блогер і волонтер Наталя Юсупова в своєму блозі пише, у нас в країні виходить так, що, якщо ти чемпіон, тобі можна все що завгодно.

Найдивовижніше, що у нас же не тільки Усик і Ломаченко чемпіони і прославляють Україну. У нас дуже багато талановитих і успішних людей, які не тримають однією рукою український прапор, а іншою тиснуть руку окупантам.

За словами Юсупової, якщо росіяни для Ломаченка і Усика брати, то нехай їдуть всі разом на фронт, стануть з представниками УПЦ МП, взявшись за руки і на собі перевірять, є на Донбасі війна чи ні. «Станьте і перевірте своїх грьо*аних братів.

У кращому випадком отримаєте кулю в лоб, в гіршому, від вас взагалі нічого не залишиться. Тільки так. Ой, та хто такий той чи цей, так нехай спочатку досягне те, що ці досягли», – написала блогер.

Юсупова підкреслює, вона особисто знає сотні людей, які віддали свої життя і віддають, за те, щоб наша країна могла бути цивілізованою, також в нашій країні є сотні людей, які щодня рятують життя людей, вони не чемпіони, вони, стоячи в крові борються за кожне життя, не мордобоєм.

Їм не платять мільйони, у них немає рекламних кампаній і мільйон шанувальників, але життя людини залежить від них. І ті, хто в радіаційному диму гасить пожежі, і ті, хто поруч з вмираючими дітьми, і ті, хто зараз не шкодуючи себе бореться з епідемією – вони герої. Не треба з мухи робити слона. Україну прославляють звичайні люди, на робочих руках тримається країна. Чемпіони ті, хто вірить своєму народу, не прикриваючись вірою тих, хто вбиває наш народ.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist