Суспільство

Звільненого прокурора Петришина, який обіцяв “#бати підлеглих, як тупих свиней”, призначили на ще кращу посаду

0

Експрокурора Тернопільщини Миколу Петришина, якого звільнили після того, як він “відзначився” на роботі, призначили на посаду заступника голови Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону .

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в мережі Facebook повідомляє ЦПК.

“Була інфа, що прокурор відзначив хлібну посаду банкетом, на якому змушував підлеглих обіцяти “виконувати будь-які накази”. А якщо вони не будуть підкорятися, то пообіцяв їх “#бати, як тупих свиней”. Після скандалу Петришина попросили піти. Щоб згодом… призначити заступником керівника Спеціалізованої прокуратури у військовій сфері. І справді, подумала Венедіктова, навіщо звільняти прокурора, у якого за останні кілька років з’явилось 2 квартири, 200-метровий будинок у Києві, земельні ділянки та 4 автомобілі? Цінний кадр!” – йдеться в повідомленні.

Крім того, відповідна інформація міститься і на сайті прокуратури.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прокурор Тернопільської області Микола Петришин у перший день призначення влаштував на роботі банкет, на якому примушував підлеглих “присягати йому на вірність” і обіцяти “виконувати будь-які накази”.

Пізніше Петришина звільнили.