Різне

“Звільніть Україну”: Путінський маразматик Жириновський закликав бойовиків “ДНР” зробити переворот

0

Скандальний політик Володимир Жириновський, який відомий своїми українофобними висловлюваннями, висловив підтримку терористам на Донбасі і пообіцяв допомогти їм змінити владу в Україні, пише Політека.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Володимир Жириновський

Така заява пролунала під час дебатів на одному з російських пропагандистських телеканалів. Також Жириновський закликав бойовиків “ДНР” зробити переворот в Україні і пообіцяв їм сприяти в цьому.

“Я обіцяю повну підтримку ополченцям Донбасу. І вони не тільки захистять Донбас. Об’єднавшись з патріотами “Новоросії”, я допоможу вам звільнити Україну від нацистського режиму. Російський народ має право на возз’єднання. Німці возз’єдналися, в’єтнамці возз’єдналися, ось-ось возз’єднаються корейці. Чому ж росіяни гірше?” – сказав він.

Також раніше повідомлялося, що Жириновський звинуватив Захід у тому, що він нібито відмовився сідати з Росією за стіл переговорів ще сто років тому, хоча країна-агресор була готова до цього завжди.

Володимир Жириновський

Потім він досить в зухвалій манері знову пригрозив іншим країнам діями Російської Федерації і заявив, що всі міжнародні рішення, включаючи введення миротворців на Донбас, буде вирішувати виключно Москва. Він розмріявся про всесильну Росію, яка все буде вирішувати.

Він заявив, що Росії слід поставити ультиматум Заходу з вимогою змінити владу в Україні, не втручатися у війну в Сирії і скасувати санкції.