Суспільство

“Звісно, президенту більше нічим займатися…”: Кава у Хмельницькому потягнула рейтинг Зеленського і його команди униз

0

Володимир Зуленський зі своєю командою здійснив велику помилку під час перебування у Хмельницькому. Візит до кав’ярні планувався як недовготривалий піар для місцевих, а натомість сильно підмочив репутацію чинного президента.

Про це в ефірі “Прямого” заявив блогер, публіцист Дмитро Вовнянко.

“Партія “Слуга народу” і команда президента тримаються на рейтингу самого Зеленського та його іміджі “свого хлопця” і “людини з народу”. Цей імідж дуже сильно “підмочила історія у Хмельницькому. При чому це ж пресслужба президента виклала фото, де вони сиділи у кав’ярні. Ще більш оригінальним виглядало пояснення цієї ситуації. Мовляв, Зеленський проводив інспекцію. Звісно, президенту більше нічим займатися”, – сказав публіцист.

Нагадаємо, президент Зеленський опублікував чергове фото з кав’ярні, на цей раз – у Кам’янці-Подільскому. Як відомо кафе та ресторані мали відкритися в Україні у звичайному режимі (але з дотриманням заходів безпеки) лише з 5 червня.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist